Czy w komplecie z żaluzjami otrzymam wszystkie elementy potrzebne do montażu?

Żaluzje CLICKY wysyłamy ze wszystkimi potrzebnymi elementami do ich montażu, jednak w przypadku innych rodzajów montażu niż bezinwazyjny, będziesz potrzebował wkrętarki. Szczegóły dotyczące montażu znajdziesz na stronie dokumenty.clicky.pl w działach z różnymi modelami żaluzji.

Z taśmą ozdobną czy bez?

Drabinkę sznurkową bez taśmy ozdobnej standardowo stosujemy w żaluzjach 25 mm, natomiast z taśmą ozdobną – w żaluzjach 50 mm. Jednak możemy przygotować żaluzje 25 mm z taśmą ozdobną oraz żaluzje 50 mm z drabinką sznurkową. To jedynie wybór estetyczny, nie wpływa na funkcjonalność żaluzji.

Z taśmą:

Bez taśmy:

Czy drewniane żaluzje są wodoodporne?

Żaluzje wykonane z drewna lipowego, bambusa i drewna abachi to produkty z naturalnych materiałów. Z powodzeniem można je zamontować w wielu różnych pomieszczeniach, również dużych, dobrze wentylowanych łazienkach. Jednak w przypadku niewielkich pomieszczeń o bardzo dużej wilgotności, najlepszym rozwiązaniem mogą się okazać żaluzje z faux wood. To drewnopodobny materiał pcv, który jest w pełni wodoodporny i będzie doskonałym rozwiązaniem nie tylko do łazienek o dużej wilgotności, ale też np. do sauny.

Które żaluzje są najbardziej odporne na zarysowania?

Wszystkie nasze żaluzje są wykonane z materiałów najwyższej jakości, jednak to żaluzje wykonane z jasnych odcieni bambusa są najodporniejsze na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Czy kolor żaluzji może różnić się od tego ze wzornika?

Nasze żaluzje wykonane są z naturalnych materiałów, dlatego kolor gotowego produktu może nieznacznie różnić się od koloru próbki.

Jakie wady podlegają reklamacji?

Szczegóły dotyczące reklamacji znajdziesz na stronie dokumenty.clicky.pl w dziale „Warunki reklamacji”.

Jak wybrać odpowiedni kolor żaluzji?

Najlepszym wyborem na początek będzie nasz wzornik kolorów. Dzięki niemu unikniemy pomyłki i wyboru niedopasowanego odcienia. Staramy się, by jak najlepiej odwzorować dostępne kolory na zdjęciach, jednak ze względu na różne ustawienia monitorów i wyświetlaczy, różnice mogą być znaczące. Przez to realny kolor żaluzji może odbiegać od tego na zdjęciu. By tego uniknąć, polecamy zamówić wzornik kolorów.

Do jakich rodzajów montażu przystosowane są uniwersalne wieszaki do żaluzji 50 mm?

Żaluzje FLIP 50 mm wysyłamy z kompletem uniwersalnych wieszaków, które pozwalają na montaż na ramie okiennej, na ścianie oraz do sufitu. Musisz jednak pamiętać, że żaluzje do tego samego okna, ale do różnych rodzajów montażu, mogą znacznie różnić się wymiarami. Szczegóły dotyczące pomiarów znajdziesz na stronie dokumenty.clicky.pl w działach z różnymi modelami żaluzji.

Czy żaluzje podlegają zwrotom?

Żaluzje CLICKY produkowane są na wymiar, na indywidualne zamówienie Klientów, dlatego nie polegają standardowej procedurze zwrotów. Więcej na ten temat znajdziesz w naszym regulaminie.

Czym jest żaluzja?

Żaluzja jest rodzajem osłony, która chroni przed bezpośrednim działaniem słońca. Zbudowana jest w części ruchomej głównie z lamel, których kąt nachylenia może być regulowany. W niektórych sytuacjach może poprawiać komfort termiczny. Stanowi element dekoracyjny okna lub wnęki okiennej. Żaluzja nie gwarantuje całkowitego zaciemnienia pomieszczenia oraz nie jest izolatorem ciepła. Żaluzje o większych rozmiarach mają ograniczą możliwość podnoszenia oraz opuszczania. Instalacja żaluzji musi odbyć się zgodnie z instrukcją montażu. Jeśli żaluzja wyposażona jest w napęd elektryczny powinna być zamontowana przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami SEP. Konserwowanie produktu powinno odbywać się bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Do umycia żaluzji najlepiej stosować lekko wilgotną ściereczkę z mikro włókien albo skorzystać z odkurzacza wyposażonego w końcówkę z miękkim włosiem. W przypadku wszelkich problemów związanych z funkcjonowaniem żaluzji należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Clicky i nie podejmować żadnych prób naprawy na własną rękę. Zabronione jest ingerowanie w mechaniczne części żaluzji. Produkt musi być stosowany ściśle z instrukcją użytkowania i konserwacji.