505 508 768
Strona główna » Żaluzje Drewniane » Żaluzje Bambusowe » Żaluzje Bambusowe 25mm

Żaluzje Bambusowe 25mm

Żaluzje bambusowe 25 mm - najbardziej uniwersalne rozwiązanie spośród naturalnych przesłon.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Czas wysyłki

Żaluzje bambusowe 25 mm — rozwiązanie dla wymagających

Żaluzje bambusowe to dla wielu najwyższa klasa naturalnych żaluzji. Młodszym bratem lub młodszą siostrą żaluzji Flip 50 są żaluzje Flip 25. Jest to analogiczna konstrukcja, zamknięta w mniejszej kasecie, z mniejszymi o połowę lamelkami, dzięki czemu żaluzje bambusowe Flip 25 stanowią idealną alternatywę wszędzie tam gdzie na montaż żaluzji Flip 50 nie pozwala nam budżet, dostępne miejsce lub sytuacja montażowa. Pracują one na tych samych mechanizmach, co cała rodzina Flip 25, mają jednak najcieńsze lamele o grubości 2mm, co przekłada się na najmniejszą ilość zajmowanego miejsca po złożeniu żaluzji. Zyskujemy w ten sposób więcej światła docierającego do pomieszczenia po zwinięciu przesłony.

Kolory żaluzji bambusowych — jak wybrać idealne?

Paleta kolorów modelu Flip jest bardzo szeroka. Każdy kolor zilustrowany jest fotografiami wykonywanymi w naszym studiu, w którym staramy się zapewnić najbardziej neutralne otoczenie kolorystyczny, gdyż to od koloru sufitu, ścian czy dodatków w pomieszczeniu, w którym wykonywane są zdjęcia – zależy w dużej mierze kolor widoczny na zdjęciu. Także ustawienia matrycy aparatu czy kamery utrzymujemy w jak najbardziej neutralnych przedziałach. Jednak mimo tych zabiegów na kolor widoczny na zdjęciu wpływa ekran, na którym jest ono wyświetlane i jego ustawienia. Dlatego zachęcamy do zamawiania wzorników kolorów. Są one najlepszych i najpewniejszym narzędziem do wybrania idealnego koloru do Twojego wnętrza.

Rodzaj montażu bambusowych żaluzji 25 mm

Żaluzje bambusowe Flip 25 oferują najszerszą paletę możliwości montażu. Mogą być instalowane na ścianie, pod sufitem, we wnęce okiennej, na ramie okna, na listwie przyszybowej, pod listwą pszyszybową (montaż przyszybowy) oraz bezinwazyjnie na ramie okna. Ten ostatni rodzaj montażu wykorzystuje metalowe uchwyty przykręcane do ramy za pomocą dołączonego do zestawu klucza imbusowego. Każdy rodzaj montażu ma swoje indywidualne uwarunkowania. Najbardziej eksponującym żaluzję montażem – jest montaż na ścianie lub pod sufitem, najbardziej spajającym z wnętrzem jest montaż we wnęce, najbardziej dyskretnym i najtańszym jest montaż przyszybowy, a montaż bezinwazyjny – nie wymaga narzędzi i wiercenia.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu