505 508 768
Strona główna » Żaluzje Drewniane » Żaluzje Bambusowe » Żaluzje Bambusowe 50mm

Żaluzje Bambusowe 50mm

Żaluzje Flip 50 w wersji bambusowej to najwyższej klasy przesłony wykonywane na wymiar, w najbardziej naturalnym wydaniu.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Czas wysyłki

Żaluzje bambusowe 50 mm — żaluzje na miarę

Żaluzje Flip 50 w wersji bambusowej to najwyższej klasy przesłony wykonywane na wymiar, w najbardziej naturalnym wydaniu. Duże lamele sprawiają, że produkt prezentuje się bardzo efektownie i nadaje pomieszczeniu szczególnego klimatu. Drewno bambusowe to materiał o przyjemnej fakturze, zarysowującej widocznie włókna, przez co produkt namacalnie oddaje naturalny charakter swojego pochodzenia. Najczęściej żaluzje wyposażane są w drabinki taśmowe, które stanowią idealne połączenie materiałów i faktur o najbardziej naturalnych cechach, jednak dowolność konfiguracji jest bardzo duża – o szczegółach z chęcią opowiedzą Ci nasi konsultanci, którzy są doskonałym wsparciem, za równo pod względem technicznym, jak i stylistycznym.

Szerokie żaluzje bambusowe — gdzie się sprawdzą?

Duże żaluzje idealne są do dużych przeszkleń i dużych pomieszczeń, choć umiejętnie dobrane mogą być także piękną ozdobą tych najmniejszych zakątków Twojego domu. Warto pamiętać, że przy dużych przesłonach można podzielić je na kilka węższych. Można także zastosować napęd elektryczny, sterowany pilotem lub przełącznikiem. Taka fuzja natury i nowoczesności to największa wygoda, jaką można połączyć z elegancją żaluzji Flip 50. Bambus to ciepło, natura, ekologia, więc najlepszym kompanem dla żaluzji bambusowych będzie sypialnia, biblioteczka oraz salon oraz te wnętrza, w których chcemy stworzyć klimat domowych pieleszy.

Bambusowe żaluzje 50 mm — montaż i konserwacja

Żaluzje bambusowe można montować na kilka sposób. Szczegółowy sposób montażu znajdziesz w instrukcjach dostępnych na stronie sklepu oraz uzyskasz u naszych konsultantów. Najlepszym, najbardziej uniwersalnym i jednocześnie najbardziej eksponującym żaluzje sposobem montażu jest montaż nad wnęką okienną lub pod sufitem. Jest to rekomendowany przez nas sposób montażu. Z kolei konserwację żaluzji można realizować na dwa sposoby. Pierwszym, najwygodniejszym jest odkurzanie zamkniętej żaluzji końcówką odkurzacza z miękkim włosiem. Alternatywnie można skorzystać w lekko zwilżonej ściereczki. W standardowych warunkach, bez dużego zapylenia odkurzanie raz na kwartał jest wystarczające by zachować ich powierzchnię w czystości.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu